Dogrywka z Maxlash Professional

22:50

Kochani, jeśli tak jak ja, chcecie wziąć udział Weekendzie VIP organizowanym przez Maxlash Professional, zapraszam Was do TEJ APLIKACJI. Jeśli macie odrobinę fantazji, talentu i dobrych chęci, wyjazd na niezapomniany weekend jest w Waszym zasięgu. W ramach weekendu przewidziane są m.in. warsztaty makijażu i stylizacji Pin-Up z Panią Agnieszką Szeremetą ze Szkoły Wizażu i Stylizacji Anity Folaron, szkolenie zakończone uzyskaniem certyfikatu z trwałego malowania i stylizacji rzęs z Maxlash, 3 stylizowane klipy z uczestnikami Weekendu VIP oraz impreza VIP w klubie. Spotkanie odbędzie się 20-21 lipca w Poznaniu. Organizator pokrywa koszty zakwaterowania i wszystkich atrakcji, które są przewidziane w planie spotkania. 

Pamiętajcie - zwycięzca może być TYLKO jeden, ale dla 4 osób przewidziano "nagrody pocieszenia" w postaci uczestnictwa w imprezie VIP w jednym z poznańskich klubów.

Dogrywka trwa do 24 czerwca do godz. 23:59, tak więc śpieszcie się :)Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia w Poznaniu :)

***

Magda

You Might Also Like

2 komentarze

  1. hej trafiłam do Ciebie w zasadzie przez wyszukiwarkę Szczecińskich blogerek ;) Było już jakieś spotkanie w tym roku o którym nie wiem ;?)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Było nieoficjalne i takie z wypadem do schroniska jako wolontariuszki. Ma być 6. lipca jakieś oficjalne, ale mnie i tak nie będzie, więc sie nie orientuję w temacie.

      Usuń